FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ DOTAZU:

Omlouváme se čtenářům a uživatelům našeho Poradenského centra, ale poradna studentská poradna je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

DOTAZY NA TÉMA UZNÁVÁNÍ PŘEDMĚTŮ

odpovídal(a): Redakce

uznání předmětů na nové vš?

Dobrý den, měním VŠ a chtěl bych si nechat uznat nějaké předměty. Nechci ještě studium ukončovat, ale pozastavím si ho. Myslím že jsem úspěšně ukončil 1. ročník (chybí mi udělat 1 předmět, ale mám dostatek kreditů na pokračování.) Minulá vysoká škola pro pozastavení studia vyžaduje úspěšné ukončení 1. ročníku. Nová škola pro uznání předmětů také. Pokud mám dosatek kreditů pro postup do dalšího ročníku, považuje se ročník za úspěšně ukončený, nebo musím dodělat i ten poslední předmět? Pokud si pozastavím studium (je zde jedna soutěž které se chci zúčastnit, protože jsem ji již několikrát vyhrál, jinak tam už studovat nechci) jak je to s poplatky za prodloužení studia? První škola byl Bc. 4+1, nová škola je 3+1. Děkuji.


odpovídal(a): Redakce

Přestup z kombinovaného studia na prezenční

Dobrý den, je možný přestup z kombinované studia na prezenční? Popřípadě uznání nějakých zkoušek z předchozího studia, pokud jsem byla na kombinovaném a chci na prezenční na jinou školu? Děkuji mnohokrát