FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ DOTAZU:

Omlouváme se čtenářům a uživatelům našeho Poradenského centra, ale poradna mzdy je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

DOTAZY NA TÉMA VÝPOČET MZDY

odpovídal(a): Redakce

Průměrný výdělek

Dobrý den, jak se vypočítává průměrný hodinový plat? Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Průměrný výdělek

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jak si vypočítat průměrný plat za rozhodné období a hodinový průměr pro náhrady. Vychází se z celkové hrubé mzdy, kterou jsem dostal v rozhodném období (včetně zaplacené dovolené a dalších příplatků)? A čím ten průměrný hrubý plat dělit (fondem pracovní doby nebo skutečně odpracovanými hodinamy)? Nebo je na to nějaký vzorec. V řijnu jsem měl hrubý plat 23680 (158,5), v listopadu 21401 (153,5h) a v prosinci mi vychází 22615 ( 90 odpr. hodin). moc děkuji za odpověď



odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

Dobrý den, potřebuji poradit ohledně výpočtu mzdy za měsíc listopad. Má hrubá mzda činí 15.000,- tento měsíc jsem měla 4 dny dovolenou, 7 dní jsem byla na náhradě mzdy 60%. Jak si mohu vypočítat čistou mzdu? Děkuji za odpověď M.Ř.


odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

Dobrý den, prosím o odpověď: Od 1.1.2009 zavádíme nepřetržitý provoz. Prosím o sdělení, zda náleží příplatek za práci o sobotách a nedělích pracovníkům, kterým připadne podle harmonogramu pracovní směna na sobotu a neděli. Upozorňuji, že dny pracovního klidu budou mít ve všední dny. Děkuji za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

Evidence ÚP

Dobrý den,přeji.Jsem momentálně v evidenci úřadu práce a chci nastoupit na zkrácený pracovní poměr do zaměstnání.Musím se odhlásit z ÚP po nastoupení do zaměst.,nebo mám nárok na vyplácení podpory i při zaměst.Jak vysoký musí být příjem,abych nárok na výplatu uplatnila.Podotýkám,že 4.února mi podpora v nezam.končí.Předem děkuji za odpověď. Daniela K.


odpovídal(a): Redakce

Základní mzda

Pane doktore, poraďte prosím. Budeme podepisovat nové prac.smlouvy.Ve smlouvě, kterou jsme podepisovali při nástupu máme stanoven pevný základ mzdy a k tomu prémie z prodeje. Nyní nám zaměstnavatel avizoval, že v nové smlouvě na r. 2009 nebude platit pevná složka mzdy, že tento základ bude měnit podle naší výkonnosti a plnění. Je tento postup možný? Pracuji jako obchodní zástupce u f. vyrábějící stavební materiál.Děkuji za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

Dobrý den chtel sem se zeptat jaký mám nárok na víši mzdy když zaměstnavatel nemá tet práci(neni sezóna)ale mám stanovenou normální mzdu hodinovou.Mohly byste mi odpovědet ta email Klasiki@seznam.cz


odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

Dobrý den, rada bych se zeptala na kontretni vypocet mzdy za praci prescas a o statnim svatku. Jedna se o normalni pracovni uvazek s pravidelnym rozlozenim pracovni doby. Kolik tedy bude cinit hruba mesicni mzda pri zakladnim platu 20.000 a pri odpracovani 10 hodin prescasu v normalni pracovni den (hodinovy prumer 120 Kc) a pri odpracovani 10 hodin ve statnim svatku? Dovolena nebyla cerpana. Je prace o statnim svatku chapana jako prace prescas? Dekuji


odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

Můžete mi prosím vysvětlit,jak se proplácejí přesčasy a jak práce o víkendu? Děkuji moc a přeji pěkný den. Lenka Nováková


odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

Dobrý den, potřebovala bych poradit - má zaměstnavatel právo při výpočtu mzdy mi snížit platový výměr, který jsem při uzavření prac. smlouvy podepsala, a to o částku, která mi náleží za čerpání dovolené? Konkrétně: platový výměr mám 17000Kč, v měsíci říjnu jsem čerpala 5 dní dovolené, za což mi náleží cca 4000Kč. Na výplatní pásce mi však zaměstnavatel snížil základ ze 17000 na 13000, tak aby moje hrubá mzda byla 17000Kč. V konečném výsledku jsem měla výplatu stejnou, jako bych žádnou dovolenou nečerpala. Má na to zaměstnavatel právo?? Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Věra



odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

dobrý den, zaměstnavatel mě nechá v období vánočních svátků doma na 80%,jaký vliv má na výši mzdy to,že 24 a 25 prosinec jsou podle rozvrhu směn mými běžnými pracovními dny,respektive jaká je výše náhrady za práci ve svátek. děkuji novotný


odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

Dobrý den, ráda bych znala váš názor na výpočet odvodů z více typů pracovního poměru u 1 zaměstnance v 1 organizaci. Zaměstnanec má uzavřenu DPP, DPČ a hlavní pracovní poměr u téhož zaměstnavatele. Navíc v 1 měsíci dostane ještě funkcionářskou odměnu, ze které se odvádí ZP. Sčítají se vyměřovací základy pro dovody SP aZP nebo se počítají z každého poměru samostatně? Jak je to u daní - zde se sčítají základy daní nebo ne? děkuji za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

Cestovní náhrady

Dobrý den, jsem zaměstnaný u stavební firmy, která má sídlo v Praze. Já bydlím přes 100km od Prahy. Každé pondělí sváží firemní auto zaměstnance do Prahy (všichni jsou zdaleka). Přes týden jsme ubytovaní v Praze v ubytovně v místě sídla zaměstnavatele a ve čtvrtek večer nás auto rozveze zpět do našich domovů. Mám dotaz jestli máme nárok na nějaké cestovní náhrady. Předem děkuji za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

Průměrný výdělek

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se započítává odstupné do výpočtu podpory v nezaměstnanosti. 31.8.08 jsem ukončila rodičovskou dovolenou a zaměstnavatel mi dal výpověď dohodou a vyplatil odstupné. Potvrzení o příjmu jsem obdržela na předpokládanou průměrnou mzdu. Odstupné mi nebylo započítáno. Kamarádka ve stejné situaci obdržela potvrzení o příjmu, kde jí započítali i odstupné. Co je správně? Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Průměrný výdělek

Prosím o sdělení, z čeho se bude počítat podpora v nezaměstnanosti v tomto případě: zaměstnanec byl ve firmě zaměstnán více jako 3 roky,posledních 5 měsíců byl v pracovní neschopnosti, nyní byl propuštěn. Je správné, že je podpora vypočítána z dávek nemocenské nebo má být vypočítána ze mzdy za poslední tři skutečně odpracované měsíce? Případně prosím i informaci, z čeho by se počítalo odstupné. Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

Prosím jak se počítá 13.plat?


odpovídal(a): Redakce

Práce a evidence ÚP

Dobrý den, jsem evidovaná na UP, ale neberu podporu, neboť čekám na dokumenty ze zahraničí. Prý si mohu vydělat 4tisíce hrubého měsičně. Chci se zeptat, zda se z této částky platí pojištění a daň, popř. kolik. Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Svátek

Dobrý den,prosím o radu. Máme s kolegyni rozdílny názor na výklad zákona ohledně placených svátků. Dám vám příkl. Zaměstnanec pracuje od pondělí do pátku ve střísměnném provozu tj. 37,5 hod.( hodinový zaměst.) Svátek připadl na 17.11. Pokud zaměstn.nejde do práce v ten svátek,má jej zaplacený průměrem, ale teď mám problém? Zaměstnanec jde do práce. Jak se to má počítat? 1.názor je že se jen započítá směna navíc + 25% přípl. za přesčas a zůstavá tam ten svátek (průměr kdy nešel do práce), 2.názor - směna + 100% připl.za svátek a zůstává (průměr kdy nešel do práce). Přikl.Dostane za svátek 1000Kč i když nejde. A když jde 1.př. 1000+7,5hod x 50Kč/hod + 25% připl.za přes. 2.př. 1000+7,5hod x 50Kč/hod + 100% za svátek. Děkuji moc za odpověď. S pozdravem Bernatíková Jana


odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

Dobrý den Ve mzdovém výměru mám"pevná složka Vaší mzdy činí 15000,- Kč měsíčně.Na výplatní pásce mám Měsíční tarif 11500,- Kč,Hrubá mzda 11500,- Kč, potom následují vypsané položky soc. a zdr. pojištění zaměstnance a zaměstnavatele, potom je Základ daně 15525,- Kč,Zaokrouhlený základ daně 15600,- Kč,Záloha na daň 2340,- Kč,Sleva na daň 2070,- Kč,Čistá mzda 9792,- Kč.Následující měsíc Měsíční tarif 8000,- Kč,Odměny 3100,- Kč,Hrubá mzda 11100,- Kč,Opět vypsané položky soc. a zdr. pojiš. zaměstnance a zaměstnavatele, Základ daně 14985,- Kč,Zaokrouhlený základ daně 15000,- Kč,Záloha na daň 2250,- Kč,Sleva na daň 2070,- Kč,čistá mzda 9532,- Kč.Neměla jsem vybrán ani jeden den dovolené.Bohužel nemohu najít další pásky,ale mám dojem,že je to tam zase jinak.Zdá se mi to nějak divně počítané.Můžete mi prosím Vás říci jestli se mýlím a nebo je vpořádku ? Děkuji Marta


odpovídal(a): Redakce

Výpočet mzdy

Dobrý den, rád bych se zeptal na výpočet mzdy při čerpání dovolené nebo při státním svátku. V naší společnosti jsou zaměstnanci odměňováni smluvní měsíční mzdou(např. 20000 Kč hrubého), která se nemění a je stejná všechny měsíce v roce. Tato mzda se nemění ani v případě čerpání dovolené či státním svátku (stále 20000 Kč hrubého). Je tento postup také možný? Nebo je správný pouze výpočet pomocí průměrného výdělku? Z jakého období se tento průměr počítá? Můžete mi odpověď doplnit odkazem na předpis, který toto upravuje? Děkuji. Zdeněk Čuma.