FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ DOTAZU:

Omlouváme se čtenářům a uživatelům našeho Poradenského centra, ale poradna mzdy je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

DOTAZY NA TÉMA DOVOLENÁ NA ZOTAVENOU

odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, jak je to s nárokem na dovolenou,…

Dobrý den, jak je to s nárokem na dovolenou, pokud zaměstananec pracuje na plný úvazek (8 hod./den, 40 hod./týden) od 1.1.09, nárok na dovolenou měl 20 dní. Ale od 1.5.09 zaměstnanec pracuje ve zkráceným úvazku (4 hod./den). Na kolik dní v roce má tento pracovník nárok, krátí se mu nějakým způsobem dovolená? Děkuji předem, N.Semml.


odpovídal(a): Redakce

Výplata mzdy

Ve firmě kde pracuji mě jednatel pověřil rozdělením financí na výplaty zaměstnancům./Dělám vedoucího pobočky/ Jak postupovat v případě, když zákl.hrubá mzda činí 15000,-Kč. Na pobočce je nás pět a jednatel dá na výplaty 75000,-Kč, přičemž jeden ze spolupracovníků čerpal 10 dnů dovolené. Praxe dle jednatele je taková, že každému rozdělím po 15000,-Kč a to i tomu, který čerpal dovolenou. Z čeho zaplatit odměny zaměstnancům, kteří pracují za člověka na dovolené? Jednatel zakázal krátit zakl.mzdu o dobu dovolené. Podle mého by člověk na dovolené měl dostat pouze poměrnou část zákl.mzdy a zbylá část by měla být rozdělena na odměny ostatním za práci navíc.Jinak si v podstatě platím dovolenou sám. Nejsem účetní a nevím jak se to má správně počítat.A z čeho firma vyplácí dovolenou? Děkuji za odpověď.



odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu, jestli…

Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu, jestli mohu přiznat slevu na dani v měsíci srpnu, když 1.8 a 2.8. je víkend a prakticky nastoupí do práce až 3.8.? Jsou to studenti. Nebo jestli by to šlo v případě, kdyby mi dali čestné prohlášení, že ten víkend nikde nepracovali a nepodepisovali toto prohlášení na slevy na dani? Děkuji moc předem za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

prosim o radu: zamestnance ma uzavrenou smlouvu…

prosim o radu: zamestnance ma uzavrenou smlouvu od 1.2.2009. 1.2. byla nedele, tudiz nastoupil 2.2.2009, prihlaska k nemoc.poj. je od 2.2.2009 - data nastupu do zamestnani, Mohu za mesic unor uplatnit mimoradnou slevu na pojistnem, kdyz pracovni vztah je sice uzavren od 1.2., ale prihlasem na OSSZ je zamestnanec az do 2.2.2009? Dle jakeho data posuzovat podminku trvání zaměstnání po celý kalend.měsic??? Moc diky.


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda můžu…

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda můžu zpětně doplatit naší zaměstnankyni slevu na dítě 890,- Kč měsíčně od 8/2008. Podepsala prohlášení. Děkuji Jandová


odpovídal(a): Redakce

Zajímá mě, proč mi píšete na můj email, že s může…

Zajímá mě, proč mi píšete na můj email, že s může jednat o odpověd placenou, když odpovídáte také zpravidla v obecné rovině, a když mi odpověď může poskytnout i úřad, a to zdarma, v rámci povinně sdělovaných informací, na který mohu svůj dotaz poslat.


odpovídal(a): Redakce

Nárok na dovolenou

Pracuji 40 hod týdně,6dnů PO-SO takže průměr na 1 směnu vychází 6,67hod. Na kolik dnů dovolené mám nárok? 20dnů tj.160hod : 6,67 = 23,98 tj.24 dnů. Počítám to dobře? Mnohokrát děkuji za odpověď.Naděna


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den Od 1.1.2009 jsem pracovala ve firmě na…

Dobrý den Od 1.1.2009 jsem pracovala ve firmě na zkušební dobu 3 měsíců. Od 17.3. až dosud jsem v PN . Můj vedoucí mě 17.3. 09 v 17 hod. 20 minut téhož dne donutil k podpisu výpovědi z pracovního poměru. Mám na to svědka, který je u mé výpovědi podepsán. Nakonec jsem mu výpověď podepsala. Myslím si však, že je neplatná.Prosím sdělte mi, zda je to tak, a zda mohu žádat na firmě odstupné. Děkuji Valová


odpovídal(a): Redakce

nové pracovnici chceme vypočítat zápočet dob…

nové pracovnici chceme vypočítat zápočet dob odborné praxe.Má tři děti započetli jsme jí max.6 let plně.Při poslední rodičov.dovolené pracovala jako OSVČ. Mužeme jí tutu práci započítat do odborné praxe./pracovala v jiném oboru - kráceno 1/3/. Pokud by nebyla OSVČ a pracovala u jiné firmy bude postup stejný? Děkuji Hiršová Eva


odpovídal(a): Redakce

Proplacení dovolené

dobrý den, pracovala jsem jako učitelka se smlouvou na dobu určitou, která byla ukončena ke dni 30. 6. 2009. K tomuto dni jsem měla nárok na 10 dnů staré dovolené a 20 dnů letošní dovolené. Proplaceno mi bylo pouze 20 dnů letošní dovolené, 10 dnů z loňského roku mi nebylo proplaceno. Prý dle zákoníku práce mám nárok na proplacení pouze 20 dnů dovolené, ale dle mého se to nevztahuje na starou dovolenou. můžete mi prosím poradit, dle čeho se řídí proplácení staré dovolené (loňské). Děkuji a nashledanou gabriela procházková



odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, mám dotaz ohledně nároku na tkz.…

Dobrý den, mám dotaz ohledně nároku na tkz. stravenku a práci z domova. Ve firmě kde pracuji máme zaměstnance, který pracuje jako správce sítě, ale vzhledem, že často bývá nemocný a jeho nemoc provází i pobyt v nemocnici a nebo v klidu doma na lůžku má povolenou práci z domova, kdy musí zvláště při odesílání mezd být k dispozici i když se necítí dobře a zůstane doma. Proto se ptám může za dobu, kdy pracuje z domova a mám to schválené i od jeho nadřízených dostat na ten den pokud má odpracováno 4 hod z pracovní doby stravné? Vím, že je to dost problematické z hlediska uznatelnosti. Děkuji Dvořáková


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, při nástupu do zaměstnání na plný…

Dobrý den, při nástupu do zaměstnání na plný úvazek mi zaměstnavatel nabídl vykonávat část činnosti na ŽL (který již vlastním). Jednalo by se o konkrétní nárazovou činnost omezeného rozsahu. Připouští zákoník práce možnost kombinovat plný úvazek a práci na ŽL pro téhož zaměstnavatele? Pokud ano, jsou zde nějaká rizika nebo nevýhody ve srovnání s prováděním téže činnosti v rámci HPP? Děkuji!


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, budeme mít jako zaměstnavatel nárok na…

Dobrý den, budeme mít jako zaměstnavatel nárok na mimořádnou slevu na pojistném u zaměstnankyně, která do naší firmy nastoupila 1.10.2008 s pracovní smlouvou na dobu určitou do 31.1.2009, poté ji byla smlouva prodloužena DODATKEM zase na tři měsíce do 30.4.2009 a až od 1.5. má smlouvu na dobu neurčitou? u tohoto případu si nejsem zrovna moc jistá, protože PP neměl trvat déle jak tři měsíce, ale smlouva byla prodlužována dodatkem, takže vlastně se jedná o nepřetržitý pracovní poměr. Děkuji.


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den. Prosím o radu. 17. 12. 2007 jsem si…

Dobrý den. Prosím o radu. 17. 12. 2007 jsem si zvrtla kotník, od 18. 12. 2007 jsem byla v pracovní neschopnosti, PN byla vedena jako pracovní úraz a po ukončení PN mi bylo provedeno i dorovnání mzdy. Komplikací úrazu byla tromboza a PN jsem následně ukončila 31.3.2008. Další PN následovala od 23. 5. 2008 do 15. 8. 2008 - recvidiva trombozy. Ovšem obvodní lékař tuto PN neuznal jako pokračování pracovního úrazu. Můj zdravotní stav se zhoršil a od 9. 2. 2009 jsem opět v PN. Podle OSSZ mi bude končit podpůrčí doba 25.9.2009. Chtěla bych se zeptat jestli se PN, která byla z důvodu PÚ započítává do této doby a jestli se započítává i PN už od 9.2. 2009. Podle obv. lékařky již současné zaměstrnání nebudu moci plně vykonávat a mám si hledat jiné zaměstnání. Mám dát zaměstnavateli výpověď sama, nebo mám počkat až mi ji dá on?A také jestli mám nárok na nějaké odstupné.Děkuji moc za radu Alena


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jak je to s …

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jak je to s náhradou za ztrátu na výdělku u pracovního úrazu při skončení pracovního poměru. Náhrada mzdy + náhrada za ztrátu na výdělku se poskytuje za prac. dny za dobu trvání pracovního poměru. Po skončení PP již náhrada mzdy nepřísluší tzn. za dobu PN v důsledku pracovního úrazu nepřísluší zaměstnanci žádné odškodnění po skončení pracovního poměru ani např. z pojištění zaměstnavatele?Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den. Pokud jsem tak v roce 2008 neučinila,…

Dobrý den. Pokud jsem tak v roce 2008 neučinila, mám podat dodatečně daňové přiznání? Děkuji za odpověď. Dotaz: Dobrý den, děkuji Vám za odpověď. Nemusím tedy ony 2000 Kč hlásit ani v zaměstnání účetní pro zpracování ročního zúčtování? Děkuji. Dotaz: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsem povinna podat daňové přiznání, pokud jsem měla kromě příjmu v zaměstnání (kde mi bylo provedeno roční zúčtování) jednorázový příjem z nájmu nebytových prostor v bytovém družstvu 2000 Kč. Děkuji. Odpověď: Dobrý den, příjmy z pronájmu jsou příjmy dle § 9 zákona o daních z příjmů a nejsou-li vyšší než 6.000,- Kč ročně, tak se daňové přiznání podávat nemusí. Odpověděl: Sedláčková Andrea Odpověď: Dobrý den, doložit tyto příjmy účetní musíte. Neznamená to, že je nemusíte vůbec nikde dokládat, ale že si nemusíte dělat zúčtování daně sama.


odpovídal(a): Redakce

Dobry den, ted mi bude koncit rodicovska dovolena…

Dobry den, ted mi bude koncit rodicovska dovolena, mela jsem ji danou na 3 roky. Díte zacne chodit denně do školky na cely den. Muzu požádat zaměstnavatele o roční neplacené volno nebo budu muset ukončit pracovní poměr, když pro mě nemá místo ? Snažíme se o další dítě. Děkuji za odpověd


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, děkuji Vám za odpověď. Nemusím tedy…

Dobrý den, děkuji Vám za odpověď. Nemusím tedy ony 2000 Kč hlásit ani v zaměstnání účetní pro zpracování ročního zúčtování? Děkuji. Dotaz: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsem povinna podat daňové přiznání, pokud jsem měla kromě příjmu v zaměstnání (kde mi bylo provedeno roční zúčtování) jednorázový příjem z nájmu nebytových prostor v bytovém družstvu 2000 Kč. Děkuji. Odpověď: Dobrý den, příjmy z pronájmu jsou příjmy dle § 9 zákona o daních z příjmů a nejsou-li vyšší než 6.000,- Kč ročně, tak se daňové přiznání podávat nemusí. Odpověděl: Sedláčková Andrea


odpovídal(a): Redakce

dobrý den, rád bych se zeptal na daňové…

dobrý den, rád bych se zeptal na daňové zvýhodnění na dítě.Vrátil jsem se ze zahraničí (minulý rok)a začal pracovat v ČR .S mojí přítelkyní máme dítě ,ale po chybě na úřadě nejsem zapsán jako otec na rodném českém listě mojí dcery.S přítelkyní budeme oddáni tento měsíc a po žádosti bude upraven i rodný list.Můj dotaz zní ,jestli můžu zpětně zažádat o navrácení přídavků na dítě za posledních 8 měsíců ?Předem velice děkuji za odpověď . Juráń .


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, jsme stavební firma, zabývající se…

Dobrý den, jsme stavební firma, zabývající se výstavbou bytových domů. Můžeme provádět školení bezpečnosti práce zaměstnanců na pracovišti sami, nebo musíme oslovit specializovanou agenturu? (prosím o odkaz na příslušný zákon či vyhlášku). Jak často se musí tato školení provádět? Děkuji za odpověď