FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ DOTAZU:

Omlouváme se čtenářům a uživatelům našeho Poradenského centra, ale poradna investiční poradenství je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

DOTAZY NA TÉMA AKCIOVÉ TRHY

odpovídal(a): Redakce

Dobrý den! Chtěl bych se zeptat ,zdali některá z…

Dobrý den! Chtěl bych se zeptat ,zdali některá z bank má v nabídce investiční produkty s pákovým efektem,jejichž pdkladovým aktivem je slovenská měna.Děkuji za kladnou odpověd'.


odpovídal(a): Redakce

Mám k prodeji 3ks Sparbrief Deutsche Bank,splatné…

Mám k prodeji 3ks Sparbrief Deutsche Bank,splatné v roce 2002 /desetileté/ ve výsledné hodnotě cca 14 mil. DEM.Hledám možnost provedení této operace v tuzemsku,nabízím participaci na tomto projektu...



odpovídal(a): Redakce

Vážení, mám následující dotazy : Jakým způsobem…

Vážení, mám následující dotazy : Jakým způsobem se projeví pravděpodobné zvýšení úrokových sazeb ČNB na výnosnosti dluhopisových fondů ? Je vhodné do těchto fondů investovat nyní, nebo s investicí ještě vyčkat ? Děkuji za odpovědi.


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den chtěk bych se prosím vás zeptat.…

Dobrý den chtěk bych se prosím vás zeptat. Ušetřím měsíčně kolem CCA 5000-6000 tisíc jak kdy kam bych je mohl podle vás investovat. Co je bespečné? Chtěl bych je investovat a aby mi něco vynesly. Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jsetli byjste…

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat jsetli byjste mě nemohli poslat nějaké podklady co se týče investičních strategií individuálního investra chtěl bych v budoucnu investovat a potřeboval bych vědět jak na to. pokud to půjde můžete na tento e-mail spiralia@volny.cz děkuji Sali


odpovídal(a): Redakce

jaký přístup by jste v současnosti doporučili…

jaký přístup by jste v současnosti doporučili drobnému akcionáři (11 ks akcií)společnosti Chemické závody,a.s. Sokolov? Společně s vyjádřením připojte, prosím, hlavní důvody a očekávání vedoucí k danému doporučení. V případě doporučení k prodeji akcií sdělte dále indikativní cenu. V případě doporučení ponechat si akcie uveďte cenu, kterou v současnosti považujete za adekvátní k budoucímu prodeji. Podle stanov společnosti mají přednostní právo k jejich koupi stávající akcionáři, jejichž seznam mám od společnosti k dispozici. Děkuji