FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ DOTAZU:

Omlouváme se čtenářům a uživatelům našeho Poradenského centra, ale poradna investiční poradenství je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

DOTAZY NA TÉMA AKCIOVÉ TRHY

odpovídal(a): Redakce

Kde najdu ucelene informace o vyvoji indexu PX-50…

Kde najdu ucelene informace o vyvoji indexu PX-50? Kde najdu souvisle rady urokovych sazeb jednotlivych bank? Existuje ucelena databaze takovychto informaci?


odpovídal(a): Redakce

Zajimá mě nejvýnosnější způsob uložení finančních…

Zajimá mě nejvýnosnější způsob uložení finančních prostředků - částka cca 150 000,- Kč (varianty s různým stupněm rizika).



odpovídal(a): Redakce

Myslíte si, že větší investice (3-5 mil.)do akcií…

Myslíte si, že větší investice (3-5 mil.)do akcií IPB je v dnešní době investicí vhodnou ?


odpovídal(a): Redakce

Chci investovat 400 000Kč. Chci dosáhnout co…

Chci investovat 400 000Kč. Chci dosáhnout co nejvyššího výnosu při dostatečné bezpečnosti. Poraďte kam a jakým způsobem investovat.


odpovídal(a): Redakce

Jak s přijatelným rizikem investovat na…

Jak s přijatelným rizikem investovat na kapitálovém trhu,/ lépe burza?, nebo RM -S?/ částku 200-400.OOO Kč na dobu asi 1/2 roku či déle?Abych se nemusel každý týden trnout. Nebo je dostatečně bezpečný vklad na termínovaný účet u Union b.? Děkuji. 27.2.00


odpovídal(a): Redakce

Dají se dluhopisy(státní i firemní) nakupovat i…

Dají se dluhopisy(státní i firemní) nakupovat i při emisi nebo jen na BCP v daných kursech? Doporučujete investice do nich? Co si myslíte o Hypotečních zástavních listech? Děkuji Ladislav Frűhauf


odpovídal(a): Redakce

Jak komunikovat se Střediskem cenných papírů…

Jak komunikovat se Střediskem cenných papírů prostřednictvím e-mailu?


odpovídal(a): Redakce

Chtěl bych se informovat na možnosti realizace…

Chtěl bych se informovat na možnosti realizace investic na Burze cenných papírů a jakým způsobem v začátcích postupovat. Děkuji. Ing.Vacula


odpovídal(a): Redakce

mám záujem o obchodě na peněž.trhu .Poradte mi

mám záujem o obchodě na peněž.trhu .Poradte mi


odpovídal(a): Redakce

Zajímalo by mne, jaké datum je rozhodující pro…

Zajímalo by mne, jaké datum je rozhodující pro výplatu dividendy z akcií Stock Plzeň.



odpovídal(a): Redakce

Chtěl bych investovat na americkém akciovém trhu…

Chtěl bych investovat na americkém akciovém trhu prostřednictvím společnosti Private investor asi 5000 USD. Chtěl bych se zeptat, zda se domníváte, že tato společnost je důvěryhodná. Jací jsou její vlastníci a zda mi doporučíte právě tuto společnost.


odpovídal(a): Redakce

Doporučení investice do cenných papírů, podobných…

Doporučení investice do cenných papírů, podobných fondům peněžního trhu. Právnická osoba, objem 10 mil. Kč, investice na dobu cca do jednoho roku, možnost prodeje části investice a možnost navyšování investice. Podmínka, aby se v tržbách ve Výkazu zisků a ztrát objevoval pouze rozdíl mezi prodejem a nákupem. Děkuji Roman Mikula


odpovídal(a): Redakce

Chcem Vás láskavo požiadať o radu ako investovať…

Chcem Vás láskavo požiadať o radu ako investovať pravidelne mesačne cca 2000Sk s najvyšším výnosom po dobu 5 a viac rokov.Srdečná vďaka.S pozdravom Mikeska.


odpovídal(a): Redakce

Vážení Děkuji za předešlou radu a chtěl bych se…

Vážení Děkuji za předešlou radu a chtěl bych se zeptat,zda v ČR existuje distributor programu pro technickou analýzu CP (meta stock apod),případně kde lze získat více informací. Děkuji a s pozdravem J.Gabriel


odpovídal(a): Redakce

Vlastnim akcie Ceskeho investicniho holdingu …

Vlastnim akcie Ceskeho investicniho holdingu (drive Creditanstalt z 1. vlny kuponove privatizace). Lze je prodat? Jak? Dekuji. Petr Tesar


odpovídal(a): Redakce

Chci investovat 20 000 Kč s termínem ukončení 15…

Chci investovat 20 000 Kč s termínem ukončení 15.12.2000. Děkuji za radu.


odpovídal(a): Redakce

Chtěla bych investovat 100 000 Kč do některého…

Chtěla bych investovat 100 000 Kč do některého fondu, nebo jinam, nejdéle na 2 roky. Děkuji za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

Vlastním podílové listy společnosti Credis,ale …

Vlastním podílové listy společnosti Credis,ale současné době nemám o ní žádné informace, uvítal bych, kdyby jste mě informovali o aktuální situaci děkuji


odpovídal(a): Redakce

Rád bych se dozvěděl, jaká byla vyplacena…

Rád bych se dozvěděl, jaká byla vyplacena dividenda u FINOP HOLDING v roce 1999. Předem děkuji za odpověď Miroslav Ježek


odpovídal(a): Redakce

Kam v soucasne dobe investovat na tri…

Kam v soucasne dobe investovat na tri mesicevolnych 300 000 Kc