FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ DOTAZU:

Omlouváme se čtenářům a uživatelům našeho Poradenského centra, ale poradna investiční poradenství je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

DOTAZY NA TÉMA AKCIOVÉ TRHY

odpovídal(a): Redakce

Můžete mi poradit,jak a kde nejlépe zůročit…

Můžete mi poradit,jak a kde nejlépe zůročit částku cca 5.000.000,-CZK ?Tento objem jsem ochoten plně zablokovat,zajímají mě hlavně maximální sazby při použití optimální služby některé z bank a mechanizmus měsíční výplaty úroků a jejich výpočet a zápočet. Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Kde na webu lze najít odpověď na otázku : Které…

Kde na webu lze najít odpověď na otázku : Které banky v ČR vydávají KREDITNÍ karty, a jaké konkrétní karty to jsou ? Děkuji I. Bennet



odpovídal(a): Redakce

dobry den. zajimalo by me, jak je to v CR s…

dobry den. zajimalo by me, jak je to v CR s investovanim do forexu. Existuje zde nejaka firma se solidni reputaci, nebo je lepe resit to pres banku ci zahrancniho market makera. Dekuji


odpovídal(a): Redakce

mému manželovi přišel výpis ze SCP s oznámením,…

mému manželovi přišel výpis ze SCP s oznámením, že emise jeho akcií byla zrušena. Dá se s tím něco dělat?


odpovídal(a): Redakce

Vazeni, domnivate se jako odbornici, ze je…

Vazeni, domnivate se jako odbornici, ze je obvykle, aby takova banka jako je Komercni banka provadela prevod penez (provedeno inkasem z jine banky prostrednictvim Internetu) v prvnim pripade 13 dnu, ve druhem pripade 12 dnu?


odpovídal(a): Redakce

aktuální doporučení na akcie Unipetrolu

aktuální doporučení na akcie Unipetrolu


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli lze někde…

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli lze někde nalézt srovnání vstupních a výstupních poplatků otevřených podílových fondů peněžního trhu. Děkuji.


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, mám 5ti měsíční dcerku a sháním pro ni…

Dobrý den, mám 5ti měsíční dcerku a sháním pro ni zajimavé spoření do 18let. Má představa by byla okolo 500Kč/měsíčně. Můžete mi poradit, jaké spoření je pro děti nejlepší?? Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, prosím, je někde na internetu možné…

Dobrý den, prosím, je někde na internetu možné najít které podniky vyplatily dividendu a v jaké výši? Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Zajimal by mne kurs konkretnich akcii za delsi…

Zajimal by mne kurs konkretnich akcii za delsi casove obdobi kupr.2 roky. Prosil bych Vas kdyby jste mi mohli sdelit webove stranky ktere takove udaje obsahuji. Dekuji Alfred Herzog



odpovídal(a): Redakce

prosim potrebuji zjistit zda-li je nejaka moznost…

prosim potrebuji zjistit zda-li je nejaka moznost mit kreditni kartu i kdyz jsem pracovne v zahranici a zda-li se to da vyridit korespondencne


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, Prosím o radu jak postupovat nyní…

Dobrý den, Prosím o radu jak postupovat nyní po krachu Private investor. Jejich dceřinná společnost byla Online investor, přes kterou jsem obchodoval na RM-S (ne na amerických trzích). Všechny akcie se mi podařilo převést na jiného brokera, ale bohužel v pátek 18.5.2001 jsem na JUMBO účet vložil 24 000,- pro další obchody. Domnívám se, že peníze byly na účtu u O.I. 21.5.2001, tedy těsně po krachu. Jaké kroky mám podniknout dostat zpět své peníze? Myslíte že mám šanci dostat zpět 100% částky anebo alespoň 90% z částky od garančního fondu? Dále bych chtěl podat trestní oznámení na firmu O.I. (P.I.) za veškerá poškození, která mi tímto vznikla. Jak mám postupovat? Děkuji Jirka


odpovídal(a): Redakce

Zaujimal by ma vyvoj cien benzinov (spot) na…

Zaujimal by ma vyvoj cien benzinov (spot) na Londynskej komoditnej burze. Potreboval by som casovy rad mesacnych priemerov od januara 2000 po posledne aktualne udaje. Dakujem.


odpovídal(a): Redakce

Jake moznosti se nabizi tuzemskemu investorovi…

Jake moznosti se nabizi tuzemskemu investorovi pri zajmu vstoupit na akciove trhy v USA.


odpovídal(a): Redakce

Dobry den.Potrebovala bych poradit s mezinarodnim…

Dobry den.Potrebovala bych poradit s mezinarodnim prevodem z USA na me konto v Cesku.Americka banka po me zada veskere informace ohledne prevodu. Chteji po me vedet, jestli mohou prevest penize primo na me dolarove konto v KB nebo, jestli je zde nejaky prostrednik pri prevodu.Jestli ano! Ktera banka to je! Prosim o veskere informace / adresu..../.Dekuji Martina


odpovídal(a): Redakce

Chtela bych se prosim zeptat jak mam postupovat v…

Chtela bych se prosim zeptat jak mam postupovat v pripade upadku PI.Mela jsem u Online Investors veden ucet a obchodovala jsem na americkych trzich.Mam nejakou sanci ziskat zpet penize? Dekuji M.Boxanova


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, Prosím o informaci o hypotéčních…

Dobrý den, Prosím o informaci o hypotéčních zástavních listech - zajímalo by mě kde a za kolik je možno je zakoupit, za jaké poplatky, jaké jsou z nich výnosy a kdy, za jak dlouho je možno je prodat. Děkuji Jirka


odpovídal(a): Redakce

Dobry den, z prvej vlny kupon.privat. mam akcie…

Dobry den, z prvej vlny kupon.privat. mam akcie CS Fondu pravidelnych vyplat, a mal by som zaujem ich predat. Vopred dakujem, Ing. Cintula, Kosice.


odpovídal(a): Redakce

Víte něco spol. SORRENA Invest s.r.o., Mezírka 1,…

Víte něco spol. SORRENA Invest s.r.o., Mezírka 1, Brno, IČO 49977512? Můj tchán sem investoval větší finanční částku. Co s tím?


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, chtěl bych se zeptat,zda nevíte, kdy…

Dobrý den, chtěl bych se zeptat,zda nevíte, kdy skutečně bude vyplacena dividenda akcionářům ČRa za rok 2000. Děkuji, J. Hertl