FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ DOTAZU:

Omlouváme se čtenářům a uživatelům našeho Poradenského centra, ale poradna investiční poradenství je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

DOTAZY NA TÉMA AKCIOVÉ TRHY

odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, jsem, myslim, ještě majitelem asi…

Dobrý den, jsem, myslim, ještě majitelem asi dvou stovek akcií Českého investičního holdingu. Pravděpodobně zmizel z povrchu zemského, telefon mají odpojený. Dá se prepokládat, ze se s těmito akciemi ještě dá v budoucnosti něco udělat?


odpovídal(a): Redakce

Co je s akciemi a ev jaká je akt.cena akcií: CZ…

Co je s akciemi a ev jaká je akt.cena akcií: CZ 000-8019106 8442851 5096859 5091652 5097550 5076653 děkuji



odpovídal(a): Redakce

Vážení, vlastním 8 akcií Sklo Union Teplice,…

Vážení, vlastním 8 akcií Sklo Union Teplice, které se však již neobchodují ani na BCPP ani na RMS. Jak je mohu prodat a jakou cenu mohu očekávat? Díky za odpověď. P. Vyleťal


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den!Mám 750 000 Kč a momentálně je…

Dobrý den!Mám 750 000 Kč a momentálně je nepotřebuji,mohli by jste mi poradit,jak je investoval,aby přinesli co nejvyšší zisk,při rozumném ryziku? Děkuji za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

Chtěl bych se zeptat, jestli je možné v ČR…

Chtěl bych se zeptat, jestli je možné v ČR nakupovat a prodávat ruské rubly


odpovídal(a): Redakce

Dobry den. Jsem remeslnik na malem meste a minuly…

Dobry den. Jsem remeslnik na malem meste a minuly rok jsem provedl prace v hodnote asi 20 tisic, ktere dotycny odmita zaplatit s oduvodnenim ze zaplati az mu vyplati stat vklad ze zkrachovale kampelicky Ceskomoravske druzstevni zalozny (www.cmds.cz} pri tom v televizi se objevily informace, ze vklady nekterych kampelicek se jiz vyplaceji, avsak dotycny stale odmita zaplatit s tim ze vklady teto kampelicky zatim ne. Rad bych vedel mluvi-li dotycny pravdu, nebo mu mam rozbit hudu ze me taha za nos, a ja se k vuli neho dostal do dluhu. Dekuji T. Dostal.


odpovídal(a): Redakce

jak lze nejlepe investovat castku 48 000 korun …

jak lze nejlepe investovat castku 48 000 korun ceskych na financnim trhu.


odpovídal(a): Redakce

DD, potrebovala bych poradit, potrebuji pujcit v…

DD, potrebovala bych poradit, potrebuji pujcit v hotovosti 50000 Kč, staly prijem mam. Poskytuje nejaka banka pujcku aniz bych byla jejim klientem? Predem dekuji Slivonova


odpovídal(a): Redakce

Dobry den. Snazim se na internetu najit vzor…

Dobry den. Snazim se na internetu najit vzor potvrzeni o ubytovani, ktere vydava hotel hostovi a vzor uctenky, kterou host obdrzi, pokud si neco koupi (primy prodej). Nejak se mi nedari, muzete pomoci.. dekuji. Petr Svarc


odpovídal(a): Redakce

Dobry den , mam na Vas tento dotaz , ktere staty…

Dobry den , mam na Vas tento dotaz , ktere staty maji v soucane dobe nejvetsi inflaci a kde je mozne prubezne sledovat vyvoj kurzu dane meny. Dekuji za odpoved



odpovídal(a): Redakce

Domníváte se, že akcie Spolchemie mohou být…

Domníváte se, že akcie Spolchemie mohou být delším časovém horizontu (1-2 roků)zajímavou investicí, nebo by bylo lépe tuto pozici zredukovat. Děkuji za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

Vážený pane, prosím o názor na vývoj ceny PL…

Vážený pane, prosím o názor na vývoj ceny PL Pioneer Trust v horizontu příštích 6 - 12 měsíců, zejména s přihlédnutím k současné struktuře portfolia fondu a doporučení. Předem děkuji!


odpovídal(a): Redakce

Můžete prosím navrhnout výhodnou investici ve…

Můžete prosím navrhnout výhodnou investici ve výši 250.000,-Kč na 1 rok ? děkuji a jsem s pozdravem Cinkl


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, prosím jak hodnotíte akcie firmy…

Dobrý den, prosím jak hodnotíte akcie firmy RAKO. Zrušili veřejnou obchodovatelnost, ale vyplatili slušnou dividendu. Myslíte si, že ikdyž se nebudou obchodovat budou přesto zajímavé (kvůli dividendě). Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Na internetu jsem narazil na stránku http://www…

Na internetu jsem narazil na stránku http://www.oneshare.com kde nabízejí prodej akcií po jednom kuse v listinné podobě v ozdobném rámu vhodné jako dárek. Mají tam akcie známých firem jako IBM , Coca-Cola a podobně. Zajímalo by mě jestli i v dnešní době skutečně některé velké firmy jsou ochotny vydat akcie listinné ? Je to možné aby byly ještě dnes platné? Díky za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

Chtěl bych v nejbližší době investovat cca 200000…

Chtěl bych v nejbližší době investovat cca 200000,- s horizontem tak 1-1,5 roku. Jakou formu investice (i konkrétně) by jste mi poradili ? Děkuji.


odpovídal(a): Redakce

Dobry den! Mam zajem investovat 20 000Kc do…

Dobry den! Mam zajem investovat 20 000Kc do kapitaloveho trhu.Nemam zadne zkusenosti. Poradite mi? Predem dekuji. Michal Hana


odpovídal(a): Redakce

Doporucil byste v delsim casovem horizontu /vic 9…

Doporucil byste v delsim casovem horizontu /vic 9 mesicu/ akcie Unipetrolu a CRa ? Dekuji.


odpovídal(a): Redakce

Co rikate na to, ze s.r.o. neauditovana musi k 30…

Co rikate na to, ze s.r.o. neauditovana musi k 30.6.2001zverejnit vyrocni zpravu, zaslanim teto zpravy OR.Je to opravdu tak, a co obsahuje vyrocni zprava. Dekuji


odpovídal(a): Redakce

Co byste doporucovali s akciemi Komercni banky:…

Co byste doporucovali s akciemi Komercni banky: prodat hned nebo pockat az po prodeji KB? Dekuji za odpoved a srdecne zdravim.