FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ DOTAZU:

Omlouváme se čtenářům a uživatelům našeho Poradenského centra, ale poradna investiční poradenství je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

DOTAZY NA TÉMA AKCIOVÉ TRHY

odpovídal(a): Redakce

Dobry den, rad bych investoval 5 000 000 Kc do…

Dobry den, rad bych investoval 5 000 000 Kc do financnich produktu, ktere vykazuji nizsi az stredni miru rizika. Jake muzu ocekavat priblizne zisky ? Dekuji, Pavel Dolezal


odpovídal(a): Redakce

Jak v současné době lze naložit s akciemi hotelu…

Jak v současné době lze naložit s akciemi hotelu Intercontinental. děkuji M.Krátký



odpovídal(a): Redakce

Bude mozne obchodovat s akciami Finopu po 8.8.01?…

Bude mozne obchodovat s akciami Finopu po 8.8.01? Ake su moje moznosti po vyprseni terminu na odkupenie? Na koho sa mam obratit s cielom odpredaja akcii? Prijemny den!


odpovídal(a): Redakce

Bohužel jsem pominul odkup akcií BVV Brno, nyní…

Bohužel jsem pominul odkup akcií BVV Brno, nyní ISIN 770000001402. 1) Je nějaká reálná šance na dividenda? 2) Je ještě nějaká reálná možnost prodeje akcií? Děkuji za odpověď. Ševčík


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, prosím o odpověď, zda je možno na l…

Dobrý den, prosím o odpověď, zda je možno na l rok investovat cca 150000 Kč tak, aby výnos nebyl minusový, t.j. znehodnocený inflací. Za informaci předem díky.


odpovídal(a): Redakce

Jak se kupuji statni obligace? Pres ktereho…

Jak se kupuji statni obligace? Pres ktereho obchodnika s cennymi papiry?


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, Děkuji za odpověď na můj dotaz ze .…

Dobrý den, Děkuji za odpověď na můj dotaz ze .. 7.2001 ohledně internetové adresy vyřazovaných emisí. Na Vámi jmenované adrese jsou emise které budou vyřazovány, ale jen z důvodu likvidace. Kde je možno získat ostatní vyřazované emise (z důvodu nesplnění podmínek pro obchodování na burze ? likvidita atd. (Zajímalo by mě konkrétně OKD, Metalimex, Mor.Naft.Doly? Díky


odpovídal(a): Redakce

Investoval jsem do fondu Pioneer Trust v koncem…

Investoval jsem do fondu Pioneer Trust v koncem roku 1999, od této doby, cena jednoho podílu klesla minimálně o 30%. Má smysl doufat, že se v dohledné době situace změní, nebude lepší peníze vybrat? Děkuji Kuděla


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, prosím Vás je někde na internetu…

Dobrý den, prosím Vás je někde na internetu uveden seznam emisí, které se budou vyřazovat? Díky


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den. Jsem vlastníkem podílových listů 1.IN…

Dobrý den. Jsem vlastníkem podílových listů 1.IN Fondu fondů. Zajímal by mě Váš názor, zda bych si měl zatím PL ponechat nebo je prodat. Jaká je podle Vašeho názoru perspektiva 1.IN Ff ? Předem děkuji za odpověď.



odpovídal(a): Redakce

Zdravim, rad by som sa informoval na pozicku…

Zdravim, rad by som sa informoval na pozicku pre sukr osobu, popripade na pravnicku osobu bez zaruky (nehnutelnost, zivotne poistenie .....) dakujem Peter Dunco


odpovídal(a): Redakce

Již delší dobu nemohu na stránkách RMS…

Již delší dobu nemohu na stránkách RMS najít akcie Slováckých strojíren, ISIN CS 0005003557, BAASLOST.Můžete mně prosím říct, co se s nimi stalo?


odpovídal(a): Redakce

Můžete mi poradit, který smíšený fond by byl pro…

Můžete mi poradit, který smíšený fond by byl pro mě ideální v případě, že chci měsíčně ukládat finanční částku na tento druh spoření? S pozdravem Petr Dufek


odpovídal(a): Redakce

Z doby kuponové privatizace vlastním akcie: -…

Z doby kuponové privatizace vlastním akcie: - Pražské teplárenské - ČEZ - Telecom - Palaba Chtěla bych je prodat. Jak mám postupovat a kam se obrátit? Je výhodnější prodej prostřednictvím RM systému nebo BCP? Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den, prosím jak hodnotíte akcie Rako. Je…

Dobrý den, prosím jak hodnotíte akcie Rako. Je u nich zrušena veřejná obchodovatelnost - ale od kdy? Děkuji za odpověď


odpovídal(a): Redakce

Hodnota podilovych listu fondu Pioneer Trust za…

Hodnota podilovych listu fondu Pioneer Trust za posledni rok rapidne klesla.Z hlediska horizontu cca 5-ti let, ma smysl je drzet nebo radeji prodat s prihlednutim ke zmene vlastnika fondu?


odpovídal(a): Redakce

Jsem majitelem CP z kuponky. Mám akcie: CZ…

Jsem majitelem CP z kuponky. Mám akcie: CZ 0008005741 Creditanstalt a CZ 0008007903 ŽB 1.a.s.na účtu. Dotaz : Jak mohu (jako občan SR/ nakládat s účtem. Dekuju. Pronay


odpovídal(a): Redakce

Ve které bance je nejvýhodnější vyměnit zpět na…

Ve které bance je nejvýhodnější vyměnit zpět na české koruny větší množství šilinků(22000) - vzhledem k manipulačním poplatkům? V případě, že bychom je nevyměnili a uložili na nějaký účet-co by bylo nejvýhodnější tak, abychom mohli peníze v korunách vybrat s výpovědí 14dní až měsíc? Je vhodné tyto peníze měnit teď nebo ještě vyčkat?


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den Prosím o radu co s akciemi FINOP…

Dobrý den Prosím o radu co s akciemi FINOP HOLDING Není nebezpečné si je ponechat (třeba dividendy v budoucnosti) a co vývoj jejich ceny? Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Dobrý den.Rád bych investoval cca 300.000Kč na…

Dobrý den.Rád bych investoval cca 300.000Kč na dobu dvou až tří let.Můžete mi prosím doporučit optimální prostředek. Díky