FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ DOTAZU:

Omlouváme se čtenářům a uživatelům našeho Poradenského centra, ale poradna spoření je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Témata v sekci: SPOŘENÍ


DOTAZY NA TÉMA TERMÍNOVANÉ VKLADY

odpovídal(a): Redakce

Pojištění vkladů

Chci uložit 1000000,-kč na spořící vklad do ERB banky na 1rok (úrok 2,15%) a chci vědět zda je opravdu vklad pojištěný do 100000eur.


odpovídal(a): Redakce

Kam spořit

Dobry den, chtela bych pravidelne sporit 22 000/mesic po dobu 8 let, kdy bych penize chtela vybrat na splaceni hypoteky. Jaky ucet a kde ho mohu mit abych nejvice zurocila penize a jake by byli pripadne penale, kdybych zmenila mnozstvi na sporeni? Dekuji za radu.



odpovídal(a): Redakce

Kam uložit 100 000 Kč bez rizika?

Zajímalo by mne, kam investovat zhruba 100 000 Kč na dobu minimálně 4 let. s minimálními poplatky a maximálním výnosem bez hazardu Děkuji Boberová


odpovídal(a): Redakce

Zhodnocení peněz

Dobrý den, rád bych se zeptal co udělat s 20 000 Kč, na které nebudu potřeba sáhnout 10 let. Kde je po tu dobu nejlépe zhodnotit? Děkuji.


odpovídal(a): Redakce

Dlouhodobé spoření

Dobrý den, k narození dcery jsme dostali 50.000. Rádi bychom peníze dlouhodobě uložili tak, abychom je uchránili minimálně před inflací. Jakýkoliv zisk navíc bude jen vítán. Můžete mi prosím nabídnout nějaké řešení? Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Převodník měn na Finance.cz

Vážení! Našel jsem na Vašich stránkách kalkulačku převodník měn.Líbila se mi, byla jednoduchá a srozumitelná.Něco podobného jsem měl ve svém starém telefonu Motorola Razr V3).Pořídil jsem si nový telefon(HTC sensation),bohužel něco takového mi tam chybí.Pokoušel jsem se něco podobného najít na stránkách inernetu,ale bez úspěchu.Obracím se proto na Vás s prosbou zda by bylo možné tento převodník od Vás obdržet a poté nainstalovat do svého telefonu.Moc děkuji za pochopení a ještě víc za pomoc!Děkuji S pozdravem Milan


odpovídal(a): Redakce

Zahraniční bankovky

Dobrý den, mám doma bulharskou měnu, ale podle všeho to jsou prošlé bankovky od roku 1999. Ve směnárně mě je z tohoto důvodu nechtějí vzít. Mohu se zeptat jaká banka mi je smění? Psala jsem mail do národní banky, ale ta prý prošlé valuty nesměnuje, a poradila mi centrální banku té země, ale internet žádnou centrální banku bulharska na našem území nehledá. Poradíte mi? Bc. Pršalová


odpovídal(a): Redakce

Vklad pro družstvo

Může i bytové družstvo vložit 200000Kč na jeden rok do Creditas a s jakým výnosem?


odpovídal(a): Redakce

Vklad Creditas - jaký má skutečně úrok?

Dobrý den, viděl jsem v reklamě vklad Creditas, má na 4 roky úrok 4,3 nebo 4,0 procenta? Jsem z toho zmatený.