FORMULÁŘ PRO VLOŽENÍ DOTAZU:

Omlouváme se čtenářům a uživatelům našeho Poradenského centra, ale poradna dotační poradna je dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.

DOTAZY NA TÉMA MONITORING DOTAČNÍHO PROJEKTU

odpovídal(a): Redakce

Dotace na výtah pro městskou knihovnu a IC

Přeji krásný den, rádi bychom přistavěli výtah k městské knihovně a Informačnímu centru, mohli by jste nám poradit, zda je vyhlášený nějaký dotační titul na bezbariérový přístup. Cenové kalkulace od 7 firem již mám, jen bychom potřebovali „dosáhnout“ na nějaké dotace,ale nepovedlo se mi nikde nic objevil. Moc děkuji za jakoukoli informaci.


odpovídal(a): Redakce

Dotace na obnovu panelového domu

Potřebovala by jsem radu, na koho se obrátit o zpracování možnosti získání některé dotace pro obnovu bytového panelového domu. Vím, že existují agentury a společnosti, které bezplatně nabízí tuto pomoc ( tj.zhodnocení záměru oprav a možnosti čeroání některé z dotací ). děkuji



odpovídal(a): Redakce

Dotace na vybavení živnosti

Dobrý den,chtěla bych si založit na živnost svoje vlastní kadeřnictví.Chci se zeptat zda můžu dostat nakou dotaci na zařizeni.Popřípadě kde se mám zeptat.Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Dotace na pořízení penzionu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, máme možnost koupit starou mysliveckou hájenku, kterou bychom chtěli opravit a používat jako malý penzion. Je možnost na koupi, opravu, nebo zařízení provozu vyžádat nějakou dotaci, v případě na koho bychom se měli obrátit, děkuji Jana


odpovídal(a): Redakce

Dotace na vzdělávání zaměstnanců

V rámci širších projektů určených na vzdělávání zaměstnanců - to znamená školení např. manipulační vozíky, ADR, práce ve výškách, práce s křovinořezem atd.? A pokud ano, tak toto lze čerpat z jakého fondu? Děkuji Vám za minulou odpověď


odpovídal(a): Redakce

Dotace na školení zaměstnanců

Dobrý den Chci se poptat zda můžu dostat dotace na školení zaměstanců v oblasti BOZP a PO?popřípadě na koho se mam obrátit? předem děkuji za odpověd


odpovídal(a): Redakce

Dotace na výrobu LED osvětlení

Dobrý den, rád bych založil s.r.o. na výrobu ekologického LED osvětlení (domácností/ veřejné) je zde nějaká možnost dotací? Děkuji


odpovídal(a): Redakce

Dobry den,rad bych si v dohledne dobe otevrel…

Dobry den,rad bych si v dohledne dobe otevrel obchod se sluzbami ramovani, paspartovani, sitotisku, fotostudia a tisku fotografii,tisku spojeny s prodejni minigalerii mistnich umelcu(grafici,fotografove...)Obchod je zameren jak na kompletni poskytnuti sluzeb fotografum, grafikum od tisku,pres zaramovani az po prodej, tak i konecnym uzivatelum z rad siroke verejnosti.Soucasti bude i propracovany eShop poskytujici objednani temer vsech sluzeb v ramci CR.Obchod se bude nachazet v Plzni a pocatecni investice cini 800-900tis. na nove vzniklou spolecnost.Jaka je ma sance ziskat v dohledne dobe dotaci ci zaruku na uver?dekuji.petr


odpovídal(a): Redakce

Dotace na fotostudium a galerii fotek

Jsem zacinajici podnikatel,ktery by rad otevrel mini prodejni galerii fotografii, grafik apod. spojenou se sluzbami fotostudia, ramovani a profesionalniho tisku. Soucasti bude i eShop pro vsechny sluzby. Naklady 600.000KC. Plzen mesto. Jaky dotacni program se na toto vztahuje a do jake vyse jsou hrazeny naklady z evropskych fondu? dekuji


odpovídal(a): Redakce

Dotace pro začínajícího podnikatele

Dobrý večer Začala jsem podnikat (internetový obchod) v oboru prodej a servis pivního chlazení. A chtěla jsem se zeptat, zda bych si mohla požádat o finanční dotaci z EU? Děkuji Chválová Věra



odpovídal(a): Redakce

Vybudování ekoturistického "penzionu"

Dobry den, v oblasti Krusnych hor mam vybranou nemovitost z ktere bychom chteli zridit misto pro ekoturistiku s gastronomickym a ubytovacim provozem. Je mozne dotace v pripade, ze nejsou jiz pro tuto oblast vycerpany pouzit na koupi predmetne nemovitosti a naslednou rekonstrukci? dekuji. petr


odpovídal(a): Redakce

Zřízení foto živnosti

Dobrý den. Jsem amatérská fotografka, chci si zařídit živnost na fotografování. Ráda bych věděla, jestli existují dotace, které bych mohla čerpat na vybavení nového fotoateliéru včetně nákupu potřebné výpočetní techniky. Živnost bych provozovala v Praze. Děkuji za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

Založení posilovny

Dobrý den, chtěla bych začít podnikat - založit si svoji vlastní posilovnu. Zajímá mě možnost dotaci, vzhledem k tomu že se jedná o tělovýchovu a sport a vlastně i rozvoj v našem kraji - Jesenicko. Děkuji moc za odpověď


odpovídal(a): Redakce

Výstavba objektu fitcentra

Dobrý den, provozuji Fitcentrum ve Ždírci nad Doubravou, na jaře bychom chtěli stavět nový objekt. Chtěli bychom se věnovat i dětem a seniorům (upravené trenažery na spinning atd.) S polupracujeme s městem ale jinak jde o podnikatelský záměr fyzických osob.(Zatím jsme ale od města nežádali podporu). Pro město ale pro okolí to bude mít ale velký přínos: Kurzy první pomoci, dětský koutek, přednášky o životním stylu, in-line opravna, fitness, spinning, masáže, body styling atd. Byla by prosím nějaká možnost podpory nebo dotace na tuto novou stavbu a činnost? Děkuji velmi za informaci. S pozdravem M.Bříza www.fitko-zdirec.cz


odpovídal(a): Redakce

Dotace na nákup zboží pro obchod

Začala jsem v lednu letošního roku podnikat -prodej chovat.ptřeb a krmení pro zvířátka mužu žádat o dotaci na nákup zboží?Děkuji Tlustá


odpovídal(a): Redakce

Dotace na vybudování penzionu

Dobrý den, chci se zeptat na možností získání dotace k rekonstrukci domu a zřízení penzionu. Mám polorozpadlý a zčásti vyhořelý dům v obci Desná ze kterého chci vybudovat malý rodiný penzion. Dům se nachází v 3.pásmu CHKO a netuším na co vše mohu čerpat dotace.


odpovídal(a): Redakce

Rekonstrukce a vybavení pekárny

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na následující: jsem OSVČ, která provozuje malou pekárnu s cca.10zaměstnanci. Nyní chci provést investici do vlastní nemovitosti-rekonstrukce,bezbariérový přístup apod. a koupi vozu potřebného k této činnosti. Jaké jsou možnosti získání dotace pro tento typ ,,malého podnikatele"? Předem děkuji za odpověď.


odpovídal(a): Redakce

Dotaze na zahájení zemědělské činnosti

Dobrý den. Mé Jmeno je Kořan Petr a chtěl bych se zeptat na úvěr na založení živočišné výroby (chov drůbeže). jednalo by se o nákup farmy + technologické vybavení + nákup nakladaču + opravy a finanční částku do začátku jako je nákup kuřátek , krmení, léky a výplaty. pracuji jako ošetřovatel drůbeže 5,5 roků a mám s chovem slušné zkušenosti. Je tedy možné získat částku na realizaci živočišné výroby? Rád bych si splnil sen o takovém podnikání (živočišné výrobě). Děkuji předem za vaší odpověd. S pozdravem Kořan Petr


odpovídal(a): Redakce

Dotace na infrastruktru cestovního ruchu

Svůj dotaz bych zařadil do oblasti cestovního ruchu. Jaká je možnost získat ze strukturálních fondů dotaci pro nově vzniklý právnický subjekt(nebo i nově registrovanou OSVČ), který se bude zabývat v Jihomoravském kraji poskytováním služeb v oblasti cestovního ruchu, ubytování, restaurace, bar. Plánovaný počet zaměstnanců je cca 5. Chtěl bych to uskutečnit příští rok.


odpovídal(a): Redakce

Program Zelená úsporám

Hledáme možnost školení či získání vědomostí k "Zeleným dotacím." Hledáme informace s odvoláním na EU a naše doplňkové podmínky. Hledáme možnost získání certifikátu školitele v oblasti "Zelených dotací." Děkujeme za jakékoliv informace z této oblasti či odkazy kde tyto informace získat.